Pokoj vidieka a bezprostredná
dostupnosť mesta robia
z Jaroviec ideálne miesto
pre Váš nový domov.

Nasťahujte sa do bytu na kľúč, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre rodiny s deťmi i pre všetkých ľudí, ktorí túžia po zmene.

Nestrácajte svoj čas v zápchach. Vďaka priamemu napojeniu na obchvat sa do centra Bratislavy dostanete za 10 minút jazdy autom a 15 minút mestskou hromadnou dopravou.

Oddýchnite si a zrelaxujte pri Jaroveckom ramene v krásnej prírode. Blízka dunajská hrádza je ako stvorená pre aktívnych bežcov, korčuliarov či cyklistov. Blízke Rakúsko s výborne vybudovanou infraštruktúrou ponúka ďalšie možnosti oddychu a relaxu.

Využívajte dostupnú komplexnú občiansku vybavenosť s obchodmi, materskou a základnou školou, knižnicou, či lekárskou starostlivosťou.

Kvalitný štandard
v cene bytov

Projekt Nový Jantár Jarovce realizujeme vo vysokom štandarde. Kvalitné podlahy v obytných priestoroch, zariaďovacie predmety a obklady overených značiek. Pre najnáročnejších záujemcov v bytoch na najvyššom poschodí všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná, veľkoplošné otvárateľné zasklené steny a zábradlia v nadčasovom dizajne. Vzniká tak maximálne komfortné interiérové riešenie, s presvetlenými bytmi a optickým prepojením interiéru s terasami.

Časový
harmonogram

4/2019

Začiatok výstavby
projektu

9/2020

Začiatok kolaudácie
projektu

11/2020

Kolaudácia bytov
a apartmánov

Financovanie

Vieme, že kúpa bytu je investíciou na celý život. Vďaka spolupráci s naším výhradným predajcom, spoločnosťou Lexxus, vybavíte všetko rýchlo, pohodlne a za Váš vysnívaný domov zaplatíte postupne.

1. krok

3000 €

pri podpise
Rezervačnej zmluvy

2. krok

15%

pri podpise
Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve

3. krok

85%

po podpise
Kúpnej zmluvy